Licznik odwiedzin: 1061120

A A A

💣KONKURS!💣

Jak już wiecie, gościem tegorocznego festiwalu ,,Góry Literatury“ będzie Marta Dymek, znana blogerka i autorka książek o kuchni wegańskiej, która 15 lipca w Woliborzu, k. Nowej Rudy przeprowadzi warsztaty kulinarne. W związku z tym, ogłaszamy dla Was 💣KONKURS!💣

 

Nagrodą jest udział w warsztatach, podczas których pod fachowym okiem blogerki, będziecie szlifować swoje umiejętności.

 

Jak dostać się na warsztaty? Wystarczy ⏳do 9 lipca ⏳wysłać na adres aneta_witkowska@outlook.com swój jeden ➡️autorski przepis na potrawę wegańską z wykorzystaniem kiszonych warzyw⬅️. Marta Dymek wybierze 15 najlepszych przepisów i zapewni Wam miejsce na warsztatach!

 

Uwaga: Warunkiem uczestnictwa każdej wygranej osoby w warsztatach jest wpłacenie kwoty 10,00 zł. Informacje szczegółowe zostaną przekazane laureatom konkursu na maila zwrotnego.

 

🍽️ Marta Dymek 🍽️ – całą swoją energię poświęca na blogowanie, gotowanie, pisanie o kuchni dla prasy i prowadzenie warsztatów. Wydała książkę „Jadłonomia. Kuchnia roślinna – 100 przepisów nie tylko dla wegan“, która doczekała się już sześciu dodruków oraz wyróżnienia na EXPO 2015 w Mediolanie. Nakręciła swój wegański program kulinarny „Zielona Rewolucja“, emitowany na antenie Kuchni+.