A A A

Gminne Dożynki 2017 w Nowej Wsi Kłodzkiej - Fotorelacja oraz Podziękowania !

Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda serdecznie dziękuje za współpracę i  pomoc przy organizacji Dożynek Gminnych w Nowej Wsi.

Szczególne podziękowania kierujemy do gospodarzy tegorocznego Święta Plonów – Mieszkańców Nowej Wsi Kłodzkiej z Sołtysem, Leszkiem Słoninką i jego Radą Sołecką na czele. Cieszymy się, że w organizację włączyły się panie: Marta Hruszczak – Głąb, Marta Guzara, Agnieszka Kraus, Agnieszka Górska, Lucyna Strojek, Marta Kraus, Beata Strojek, Elżbieta Kraus, Joanna Kraus, Sylwia Maciejczyk, Justyna Tarlecka. Bez nich te Dożynki nie byłyby tak smaczne i piękne.

Dziękujemy za zaangażowanie radnemu Mariuszowi Bywalcowi.

Kłaniamy się nisko wszystkim niewymienionym z imienia i nazwiska mieszkańcom Nowej Wsi, zaangażowanym w przygotowanie wydarzenia.

Bardzo gorąco dziękujemy Ochotniczym Strażom Pożarnym Gminy Nowa Ruda, w szczególności jednostkom z Nowej Wsi, Woliborza i Czerwieńczyc za pomoc przed, w trakcie i po imprezie.

Kołu Gospodyń Wiejskich z Jugowa dziękujemy za przygotowanie pysznego bigosu, a wszystkim Kołom za wspaniałe ciasta.

Dziękujemy za wsparcie finansowe i rzeczowe:

GBS Radków,

Kołu Łowieckimu Diana,

Piekarni Państwa Izbińskich,

Cukierni Państwa Studzińskich,

Kwiaciarnia Anny i Janusza Baran,

Agnieszce Raganowskiej i Elżbiecie Haładyj z Czerwieńczyc,

Ewie Tracz z Bożkowa,

Minieurolandowi,

Noworudzkim Usługom Komunalnym,

Karczmie pod Sową.

 

Serdeczne podziękowania dla pracowników Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich, w szczególności dla pani Urszuli Poźniak za pomoc w przygotowaniu i poprowadzeniu imprezy oraz dla pani Elżbiety Muszczak za znakomity żurek, którym mogli raczyć się wszyscy uczestnicy Dożynek.

 

Jesteśmy niezwykle wdzięczni wszystkim uczestnikom Dożynek Gminnych. Cieszymy się, że zechcieliście Państwo spędzić z nami czas i że mogliśmy Państwa Gościć.
Peła fotorelacja ! kliknij tutaj