A A A

Pierogowe Love - Fotorelacja

W minioną sobotę, na terenie przepięknego parku Nadleśnictwa Jugów, odbyła się trzecia edycja naszego kulinarnego festiwalu Pierogowe Love.
Tak jak w poprzednich edycjach, panie naszych lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich włożyły wiele pracy w przygotowanie przepysznych pierożków z różnymi farszami - na słono, na słodko, z owocami i tradycyjne ruskie.
Jedną z wielu atrakcji wydarzenia była Największa patelnia & brytfanna plenerowa, na której podsmażane były pierogi ruskie wykonane przez KGW.
Imprezę poprowadził rewelacyjny Piotr Pręgowski, wielu znanym z serialu „Ranczo”.
W tym roku furorę zrobiły pierogi z borówkami wykonane przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Ludwikowicach Kłodzkich. Nagrodę w konkursie na „najbardziej Pierogowe Love” ufundował pan Nadleśniczy Nadleśnictwa Jugów - Sławomir Karwowski.

Dziękujemy Państwu za obecność i zapraszamy już za rok na najlepsze Pierogi w Polsce!

Podziękowania również składamy wszystkim współorganizatorom oraz pomocnikom:
Adriannie Mierzejewskiej, która objęła wydarzenie patronatem honorowym, Sławomirowi Karwowskiemu oraz Nadleśnictwie Jugów, Gminie Nowa Ruda, Stowarzyszeniu Inicjatywa Lokalna na Rzecz Gminy Nowa Ruda, OSP Jugów, Przewodniczącej Rady Gminy Nowa Ruda - Bożenie Sołek-Muzyce, Marcinowi Antosikowi - Radnemu Rady Gminy Nowa Ruda. Największe podziękowania dla Pań z Kół Gospodyń Wiejskich, tych naszych, lokalnych oraz tych, które u nas gościły na specjalne zaproszenie.
Kolejne Pierogowe Love już za rok. Do zobaczenia!

Galeria zdjęć: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=ckultury&set=a.4155521377869182