A A A

Początek ferii z Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich!

W piątek, 10.02. w sali CKGNR rozegrano, pierwszy w tym roku, Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora CKGNR. W rozgrywkach wzięły udział 4 drużyny zajmując kolejno miejsca:
I    FC NIKE
II    FC BULLI
III    PASCAL
IV    PORTUGALIA
Drużyny o dźwięcznych nazwach zasilili głównie zawodniczki i zawodnicy z Ludwikowic Kł. i Jugowa. Królem strzelców została Zuzanna Walczak, najlepszym bramkarzem – Kevin Pietrych,  najlepszym zawodnikiem – Julia Jeżewska, a najlepszym trenerem – niezmiennie niezastąpiony Dariusz Bolek! Zarówno drużyny, jak i wyróżnione zawodniczki i zawodnicy otrzymali dyplomy i puchary ufundowane przez GLKS „SOKÓŁ” Nowa Ruda.
Po zawodach uczestnicy zjedli, specjalnie dla nich usmażone, frytki. Następny turniej już na powitanie wiosny!


W sobotę w Woliborzu odbyło się, tradycyjne już, dokarmianie zwierząt z CKGNR! We wczesnych godzinach przedpołudniowych grupa dzieci wraz z opiekunami udała się z zapasem jabłek i marchwi dla zwierząt do paśnika w pobliskim lesie. Później nie mogło zbraknąć wspólnych zabaw na śniegu, ogniska i pieczenia kiełbasek. CKGNR serdecznie dziękuje za pomoc w organizacji i opiece nad dziećmi paniom: Kamili Kosmal, Marcie Kokoszce oraz Edycie Pietruszewskiej.

 

... A już dziś w Nowej Wsi Kłodzkiej dzieci miały okazję uczestniczyć w warsztatach artystycznych.

 

Zachęcamy do wspólnej zabawy!