A A A

Rok 2010

 • Podsumowanie projektu "Góry nas dzielą-kultura nas łączy"

  Dnia 23.04.2010 r. Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kł. w ramach projektu nr PL.3.22/3.3.02/09.01434 "Góry nas dzielą - kultura nas łączy" realizowanego od września 2009 r. do kwietnia 2010 r. we współpracy z gminą czeską Jindrichov, zorganizowało ostatnią już imprezę podsumowującą projekt.

 • "Góry nas dzielą - kultura nas łączy"

  Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich w ramach projektu rozpoczyna stałą współpracę z Jindrichovem.

 • Wystawa "Stoły Wielkanocne po raz XIV"

  21.03.2010 r. w Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kł. o godz. 14.00 odbyła się XIV wystawa "Stoły Wielkanocne"

 • Dzień Kobiet w Ludwikowicach Kłodzkich

  W tym roku przypada okrągła 100. rocznica ustanowienia Międzynarodowego Dnia Kobiet

 • XV Gminny Konkurs<br> Recytatorski PEGAZIK

  XV Konkurs Recytatorski Pegazik

  Protokół, informacje i wyniki z eliminacji gminnych XV Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”

 • Roztrzygnięcie konkursu

  XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

  Protokół z eliminacji gminnych XII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego2009/2010 dla dzieci i młodzieży pod hasłem ”Wiatr, wypadek, ogień, woda – strażak zawsze rękę poda”

 • Kulig 2010<br>[więcej zdjęć w Galerii]

  Ferie zimowe w Centrum Kultury GNR

  Tegoroczne ferie zimowe w Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich upłynęły pod hasłem: „Zakochani są wśród nas”. Celem naszych działań było zagospodarowanie w ciekawy sposób czasu wolnego dzieci i młodzieży, a także dostarczenie im miłych wrażeń z uczestnictwa w naszych imprezach. Program zajęć opracowany wspólnie, uwzględniał potrzeby uczestników zgodnie z ich zainteresowaniami.

 • Budynek CKGNR <br>w Ludwikowicach Kł.

  Ferie zimowe 2010

  Serdecznie Zapraszamy na Ferie Zimowe organizowane przez Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda we współpracy ze Szkołą Podstawową i Gimnazjum z Ludwikowic Kłodzkich pod hasłem: „Zakochani są wśród nas”. Zapraszamy do zapoznania się z planem zajęć.