A A A

Rok 2020

 • Kalendarz imprez 2021

  Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznych wydarzeniach.

  Antualizacja: 28.06.2021r.

 • Wyniki konkursu "Najpiękniejsza bombka"

  Wyniki konkursu "Najpiękniejsza bombka". Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie! Spośród wszystkich prac wyłoniliśmy następujących zwycięzców.

 • Wesołych Świąt!

 • !Informacja!

  Informujemy, że w dniach 24 oraz 31 grudnia Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda będzie nieczynne.

 • „Kultura bez ograniczeń. Modernizacja i zakup wyposażenia Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda”

  Grudzień to miesiąc, w którym przyszedł dla nas czas na podsumowanie projektu pn. „Kultura bez ograniczeń. Modernizacja i zakup wyposażenia Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda” realizowanego przez Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w ramach  pozyskanego dofinansowania ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w wysokości 225 tys. zł.

 • Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy 2020 w Ludwikowicach Kłodzkich - Wirtualne stoisko z ozdobami szklanymi

  Artysta: Jarosław Marcinkowski
  Namiary: tel: 512 822 117
  e-mail: szklanegory@gmail.com
  Opis asortymentu: Wyroby szklane wykonane techniką witrażu
  oraz fusingu  (łączenie elementów szklanych za pomocą wysokiej temperatury).
  Strona internetowa: https://malafabryczka.pl/producent/szklane-gory/1124
  Fp: https://www.facebook.com/szklanegory

 • Kultura bez ograniczeń. Modernizacja i zakup wyposażenia Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda

  Nareszcie jest z nami
  W dniu 10 grudnia odebraliśmy zakupiony w ramach projektu pn. „Kultura bez ograniczeń. Modernizacja i zakup wyposażenia Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda” pojazd marki Fiat Ducato. Planowany odbiór przedłużył się z uwagi na wykonywaną w nim zabudowę 9-osobową z demontowanymi siedzeniami i przesuwaną ścianą grodziową, która ze względu na panującą epidemię wirusa  SARS CoV-2 również została przesunięta w czasie. Wszystko jednak się udało i pierwszy w historii Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda samochód jest już w  naszym posiadaniu. Warto zaznaczyć, że jest to fabrycznie nowy pojazd zakupiony w salonie Jata sp. z o.o. w Świdnicy. Bus wykorzystywany będzie głównie podczas wydarzeń organizowanych przez jednostkę do transportu ludzi oraz sprzętu.

 • Uwaga!

  WEJDŹ W NOWY ROK NA CZYSTO! 😉
  ⭐Płatności dokonać można przelewem na konto Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda.
  ❗️Nr rachunku:
  GBS 36 9536 0001 2001 0006 7322 0003.
  📃 W tytule:
  Imię i Nazwisko, nazwa sekcji, nazwisko instruktora oraz miesiąc, za który dokonywana jest płatność.

 • Gminny Konkurs "Kartka Bożonarodzeniowa" - rozstrzygnięty!!!

  Komisja Gminnego Konkursu Plastycznego "Kartka Bożonarodzeniowa" wyłoniła laureatów w dniu 7 grudnia 2020 r. Na konkurs nadesłano 83 prace. Komisja do oceny zakwalifikowała wszystkie kartki, ponieważ spełniały wszystkie wymogi określone regulaminem. W konkursie wzięły udział: Szkoły Podstawowe z : Bożkowa, Jugowa, Ludwikowic, Przygórza i Woliborza. Przedszkola z: Bożkowa, Dzikowca, Jugowa, Ludwikowic, Przygórza i Woliborza oraz Niepubliczna Szkoła Specjalna i Świetlica Terapeutyczna DPS w Ludwikowicach Kłodzkich, KGW Jugów i Klub Seniora Wrzos. Więcej informacji w protokole komisji. Wszystkim uczestnikom konkursu Dziękujemy za udział a zwycięzcom Gratulujemy !!!

 • KONKURS - Najpiękniejsza bombka

  ‼️UWAGA KONKURS‼️
  Mamy dla Was bożonarodzeniowy konkurs na najpiękniejszą bombkę! 😊🎄

  🎄Praca powinna przedstawiać bożonarodzeniową bombkę. Praca konkursowa musi być wykonana jedną z wymienionych technik: farby, kredki, pastele, flamastry, długopis, ołówek, wyklejanka, wydzieranka, haft, szycie, decoupage, cekiny, może być zrobiona również na szydełku lub na drutach. Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę.

 • Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy 2020 w Ludwikowicach Kłodzkich

  ❄️🎁❄️Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy 2020 w Ludwikowicach Kłodzkich ❄️🎁❄️
  ⭐️ Związku z pandemią  i brakiem możliwości zorganizowania w tym roku Jarmarku Bożonarodzeniowego w formie, jaką doskonale wszyscy znamy i lubimy. Mamy dla Was wirtualną wersję wydarzenia czyli Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy 2020! Wszystko po to, by nasi lokalni twórcy mogli pokazać się szerszej publiczności.

 • Konkurs- Zostań moim Świętym Mikołajem

  🎅Kochane Dzieci! Mamy dla Was zadanie specjalne! Zaproście do zabawy swoich bliskich i wykreujcie jedynego i niepowtarzalnego Mikołaja❗️Nagrody czekają‼️

 • ŚWIĄTECZNA PACZKA !

  🤗Pomagajmy‼️
 • Pamiętacie sekcję Modeli RC?

  Pamiętacie sekcję Modeli RC? Jeśli nie, może zdjęcia odświeżą Wam pamięć.

 • Uwaga!

  Uwaga!

  Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda NIECZYNNE DO 29.11.2020!

  Szanowni Państwo!

  W związku z potencjalnym ryzykiem epidemiologicznym związanym z SARS-CoV-2 Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda będzie nieczynne. W tym czasie zawieszona zostaje działalność sekcjii siłowni.

  Za wszelkie utrudnienia przepraszamy!

 • KONKURS - Baner kibica

  ‼️UWAGA KONKURS‼️

  Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda we współpracy z KSS Bartnica, serdecznie zapraszają do udziału w konkursie plastycznym „BANER KIBICA”.

  🎨Praca powinna przedstawiać baner/transparent kibica, za pomocą którego kibicujemy biegaczom.  Baner powinien zawierać hasło dopingujące lub imię osoby, której kibicujemy. Pełna dowolność kolorystyki tła, hasła. Praca może zostać wykonana dowolną techniką plastyczną (farby, kredki, pastele, flamastry, długopis, ołówek, wyklejanka). Hasła nie mogą zawierać wulgaryzmów, obrażać nikogo ani niczego.

 • Zdrowy Kręgosłup- Dzikowiec

  🧎‍♀️Już 04.11.2020r. zaczynamy zajęcia w Dzikowcu. Serdecznie zapraszamy na sekcję: "Zdrowy Kręgosłup"...

 • Kultura bez ograniczeń w CKGNR.

  W ramach  pozyskanego dofinansowania ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury na realizację zadania pn. „Kultura bez ograniczeń. Modernizacja i zakup wyposażenia Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda”, nasza instytucja w dalszym ciągu się doposaża. W kolejnym etapie realizacji zadania zakupiliśmy...

 • Zajęci Zumby- zawioszone

  Za utrudnienia przepraszamy!

 • Wyniki konkursu "Jesienne drzewo"

  🍁Konkurs "Jesienne drzewo" dobiegł końca. Dziękujemy za zgłoszenia. Dotarło do Nas wiele pięknych prac, co za tym idzie, wybór był bardzo trudny.

 • Zapraszamy do Konkursu Fotograficznego

  Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich, Stowarzyszenie Inicjatywa Lokalna na Rzecz Rozwoju Gminy Nowa Ruda zapraszają wszystkich Mieszkańców Gminy Nowa Ruda do udziału w Konkursie Fotograficznym "Mój Zwierzak, Ja i Książka" pod patronatem honorowym Wójt Gminy Nowa Ruda Adrianny Mierzejewskiej oraz patronatem medialnym biuletynu "Wiadomości bezpłatny informator dla mieszkańców". Zapraszamy do konkursu, szczegółowe informacje w załącznikach!

 • Gminny Konkurs ”Zamknij lato w słoiku” - ROZSTRZYGNIĘTY!

  26 października 2020 r. w Bibliotece Publicznej Gminy Nowa Ruda przy CKGNR w Ludwikowicach Kłodzkich odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu „Zamknij lato w słoiku”. W eliminacjach wzięły udział Koła Gospodyń Wiejskich, Klub Seniora „Wrzos” oraz mieszkanka Woliborza.Komisja oceniała wszystkie słoiki pod kątem walorów smakowych, wizualnych oraz łatwości i przystępności wykonania przepisu, nagrodziła 5 prac. Szczegółowe informacje o zwycięzcach konkursu w załączniku.


 • Sekcje on-line

  Z powodu SARS-CoV-2 zajęcia jogi, zumby i zumby kids, będą odbywać się on-line.

  ☎️ Wszelkie informacje udzielane są pod numerem telefonu instruktora.

   

   

 • Uwaga!

  Z powodu SARS-CoV-2 sekcja kolarska zostaje zawieszona od 26.10.2020r. do 13.11.2020r.

  Za utrudnienia przepraszamy!

 • Przeprawowe modele RC- Świerki

  🚙Zapraszamy na pierwsze zajęcia Przeprawowych Modeli RC. Czekamy na Was 26 października (poniedziałek) o godzinie 15.30 na placu przy Sali Wiejskiej w Świerkach. Zabieramy ze sobą tylko dobre humory❗️

  ‼️Przed spotkaniem prosimy o kontakt z instruktorem‼️

   

 • Przeprawowe modele RC- Jugów

  🚙Zapraszamy na pierwsze zajęcia Przeprawowych Modeli RC. Czekamy na Was 23 października (piątek) o godzinie 15.00 na boisku przy Zespole Szkół Nr 1 w Jugowie. Zabieramy ze sobą tylko dobre humory‼️

 • ‼️Informacja‼️

  ‼️Uwaga‼️
  Informujemy, iż od środy (21.10.2020r.) następuje zmiana godzin rozpoczęcia zajęć.

 • KONKURS - Jesienne drzewo

  UWAGA KONKURS

  Mamy dla Was kolejny jesienny konkurs! :) :D

  TECHNIKA WYKONANIA PRACY KONKURSOWEJ

  Praca powinna przedstawiać jesienne drzewo. Może być to pojedyncze drzewo lub kilka, las, drzewa w parku. Praca może zostać wykonana dowolną techniką plastyczną (farby, kredki, pastele, flamastry, długopis, ołówek, wyklejanka, wydzieranka).

  Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę.

  UCZESTNICY KONKURSU

  Uczestnikami konkursu są dzieci i dorośli zamieszkujący Gminę Nowa Ruda.

 • ‼️Przypominamy o dokonywaniu wpłat za sekcję‼️

  Wpłaty za sekcje prosimy dokonywać na poniższy rachunek bankowy.

  ❗️Nr rachunku:

  GBS 36 9536 0001 2001 0006 7322 0003.

  📃 W tytule:

  Imię i Nazwisko, nazwa sekcji, nazwisko instruktora oraz miesiąc, za który dokonywana jest płatność.

 • Pomoc przy realizacji projektu: Kosmiczne Kodowanie🌟

  Projekt "Kosmiczne Kodowanie" realizowany przez Zespół Szkół nr 3- Przedszkole Samorządowe w Bożkowie.

 • Przebudowa i doposażenie obiektów instytucji kultury w Gminie Nowa Ruda

   

  W dniu 9 października br. pomiędzy Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda a Instytucją Pośredniczącą Aglomeracji Wałbrzyskiej podpisana została umowa na dofinansowanie projektu pn. „Przebudowa i doposażenie obiektów instytucji kultury w Gminie Nowa Ruda” nr RPDS.04.03.04-02-0008/19-00 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020. Jest to największa z realizowanych dotychczas inwestycji CKGNR.

  Całkowita wartość Projektu wynosi 2.727.760,84 zł z czego kwota 1.758.094,85 zł zostanie dofinansowana za pośrednictwem IPAW ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, natomiast kwota 969.665,99 zł pokryta zostanie z dotacji celowej udzielonej CKGNR przez Gminę Nowa Ruda.

   

 • Wręczenie nagród w Gminnym Konkursie "Kosz Dożynkowy"

  8 października, w Czytelni Biblioteki w Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich uroczyście wręczono nagrody zwycięzcom Gminnego Konkursu  "Kosz dożynkowy". Laureatami konkursu zostali:
  Kategoria Wieniec Dożynkowy:
  I Miejsce - Koło Gospodyń Wiejskich z Krajanowa
  II Miejsce - Koło Gospodyń Wiejskich z Czerwieńczyc
  III Miejsce - Koło Gospodyń Wiejskich z Bożkowa
  Kategoria Kosz Dożynkowy:
  I Miejsce
  - Koło Gospodyń Wiejskich z Woliborza
  II Miejsce - Klub Seniora "Iskierki" z Ludwikowic Kłodzkich
  III Miejsce - Koło Gospodyń Wiejskich z Koszyna
  Wyróżnienie:
  Koło Gospodyń Wiejskich z Sokolca i Koło Gospodyń Wiejskich z Jugowa. Gratulujemy.

 • Poczuj Rytm- Tańcz Ludowe

  "Poczuj Rytm- Tańcz Ludowe" to sekcja dla każdego...

 • Nowy sprzęt w Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda

  Wiosną Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda otrzymało informację o pozyskaniu dofinansowania ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury na realizację zadania pn. „Kultura bez ograniczeń. Modernizacja i zakup wyposażenia Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda”.

 • Fotorelacja z zajęć " Nauka śpiewu i gry na instrumentach"

  🎙Zajęcia "Nauka śpiewu i gry na instrumentach" cieszą się dużym zainteresowaniem.

 • Festyn charytatywny dla Krzysia Jałowca

  Serdecznie zapraszamy na festyn charytatywny dla Krzysia Jałowca.

  Wydarzenie odbędzie się 11.10.2020 (niedziela), o godzinie 9.00, parking przy kościele we Włodowicach.

  Plakat dotyczny festynu charytatywnego. Na plakacie informacje jak w poście.

 • Uwaga!

  Zajęcia Zumby ruszają już w czwartek (08.10.2020)

  Serdecznie zapraszamy!

  Plakat dotyczy zajęć Zumby. Na plakacie informacje jak w poście.

 • Pilates

  Pilates ma na celu wzmocnić mięśnie bez ich nadmiernego rozbudowywania. Do tego nie obciąża

 • Uwaga!

  Z wielką przykrością zmuszeni jesteśmy ogłosić,

  iż zajęcia Zumby zostają odwołane...

 • "One mają głos"

  Festiwal Góry Literatury 2020 wraca do Was jesienią!

 • Zdjęcia z jogi

  🧘‍♀️Joga w CKGNR cieszy się dużym zainteresowaniem. Składa się na to kilka czynników...

 • Wyprawka Czytelnicza dla PRZEDSZKOLAKA!

  Każde dziecko w wieku przedszkolnym rocznik (2014-2017) które odwiedzi naszą bibliotekę i zostanie zapisane przez rodzica 👨‍👩‍👧 👨‍👩‍👦, otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą a w niej: 📘 📗 📕 książkę „Pierwsze czytanki dla…” oraz Kartę Małego Czytelnika – pięknie zaprojektowaną kartę biblioteczną do zbierania naklejek za wypożyczone książki. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę 🔴🟣🔵🟡 a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem. W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice 📚 „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki” – praktyczny poradnik o korzyściach wypływających z codziennego 📖 📖czytania dziecku i odwiedzania z nim biblioteki 😀😃😃
  Plakaty zamieszczone informują o akcji "Mała książka Wielki Człowiek" i o Wyprawce Czytelniczej dla przedszkolaka.

 • Wyniki konkursu "Jak spędzam wolny czas jesienią"

  Gratulujemy❗️

 • Zumba

  Plakat zachęca do udziału w sekcji Zumba. Na plakacie informacje jak w poście.

  Serdecznie zapraszamy do udziału w sekcji Zumba Kids- czwartek godzina 17.00 oraz Zumba dla dorosłych- czwartek godzina 18.00. Zajęcia będą obywać się na sali gimnastycznej przy Szkole nr 1 w Jugowie, ul. Główna 85.

 • U W A G A !!! Ogłaszamy nowy Gminny Konkurs "Zamknij L A T O w Słoiku"

  "Zamknij Lato w Słoiku" pod patronatem Wójt Gminy Nowa Ruda Adrianny Mierzejewskiej, Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich, Stowarzyszenie Inicjatywa Lokalna na Rzecz Rozwoju Gminy Nowa Ruda ogłaszają konkurs którego przedmiotem jest prezentacja przepisu oraz samodzielnie wykonanych przetworów w słoiku. Uczestnikami konkursu mogą być: Koła Gospodyń Wiejskich, Kluby Seniora, Sołectwa z Gminy Nowa Ruda oraz Mieszkańcy Gminy Nowa Ruda. Zgłoszenia należy dokonać na załączonej do regulaminu KARCIE do dnia 22 października 2020 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 25 października 2020 r. Szczegóły Konkursu w Załącznikach. Z A P R A S Z A M Y!!!

 • "KOSZ DOŻYNKOWY" - R O Z S T R Z Y G N I Ę C I E!!!!

  Komisja Konkursu "Kosz Dożynkowy" w dniu 17.09.2020 r. wyłoniła laureatów. Tematem konkursu było samodzielne wykonanie kosza dożynkowego lub wieńca składającego się z owoców, warzyw, kwiatów i innych plonów. W konkursie wzięły udział Koła Gospodyń Wiejskich z: Bożkowa, Czerwieńczyc, Dzikowca, Jugowa, Ludwikowic Kł., Koszyna, Krajanowa, Sokolca oraz Rada Sołecka z Dzikowca i Bartnicy, a także Klub Seniora "Iskierki" z Ludwikowic Kłodzkich i Klub Seniora "Wrzos" z Jugowa". D Z I  Ę K U J E M Y!!!

 • Poczuj Rytm- Tańcz Ludowe- spotkanie organizacyjne

  Taniec ludowy jest wytworem kultury ludowej. Określany jest nie tylko jako sposób poruszania się ale również utworów, które komponowane są do danego rodzaju tańca.

 • KONKURS - Jak spędzam wolny czas jesienią

  ‼️UWAGA KONKURS‼️

  Mamy dla Was jesienny konkurs! Jak spędzam wolny czas jesienią. 😄

  📷 TECHNIKA WYKONANIA PRACY KONKURSOWEJ

  Praca powinna przedstawiać w jaki sposób spędzasz wolny czas podczas jesieni. Na fotografii może znajdować się tylko jedna osoba. Praca w formie fotografii. Każdy uczestnik może zgłosić jedno zdjęcie.

  👤UCZESTNICY KONKURSU

  Uczestnikami konkursu są dzieci i dorośli zamieszkujący Gminę Nowa Ruda.

 • Sesja relaksacyjna z wykorzystaniem wibrujacych fali dzwieków gongów, mis i instrumentów towarzyszacych

  Gong- jest to instrument muzyczny, z grupy idiofonów płytowych, uderzanych.Przybył do średniowiecznej Europy z Azji, powstały 6 tys.lat temu - wspomaga proces zdrowienia organizmu, symbolicznych ,,ponownych narodzin“, pozwala świadomości pozbyć się napięć.

 • Dodatkowy nabór do musicalu!

  🔉🔉 Uwaga uwaga‼️

  Trwa dodatkowy nabór do musicalowej grupy tanecznej 🕺💃

  Chętnych zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę fb Teatru: https://www.facebook.com/sowiogorskiteatrmuzyczny

  📞 664 320 950

 • Grupa Wokalna

  Grupa Wokalna
  Zajęcia już trwają
  Karnet: 30zł/ mies.
  Opłatę za sekcje proszę wpłacać TYLKO I WYŁĄCZNIE na poniższy rachunek bankowy!
  Nr rachunku: GBS 36 9536 0001 2001 0006 7322 0003
  W tytule: Imię i Nazwisko, nazwę sekcji, nazwisko instruktora oraz miesiąc, za który dokonywana jest płatność.
  Opłaty za sekcję należy wpłacać za bieżący miesiąc nie później niż do 10 dnia miesiąca, którego opłata dotyczy.
  Adres: Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich, ul. Fabryczna 2
 • Nauka gry na instrumentach/ Nauka śpiewu

  Nauka gry na instrumentach/Nauka śpiewu
  Zajęcia już trwają
  Karnet: 30zł/ miesiąc- dzieci
  40zł/ miesiąc- dorośli
 • Joga

  JOGA

  Zajęcia już trwają

  Karnet: 50zł/ miesiąc

  Opłatę za sekcje proszę wpłacać TYLKO I WYŁĄCZNIE na poniższy rachunek bankowy!

  Nr rachunku: GBS 36 9536 0001 2001 0006 7322 0003

  W tytule: Imię i Nazwisko, nazwę sekcji, nazwisko instruktora oraz miesiąc, za który dokonywana jest płatność.

  Opłaty za sekcję należy wpłacać za bieżący miesiąc nie później niż do 10 dnia miesiąca, którego opłata dotyczy.

  Adres: Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich, ul. Fabryczna 2

   

 • Mała, Wielka Sztuka - Warsztaty malarskie

  MAŁA, WIELKA SZTUKA - WARSZTATY MALARSKIE

  Pierwsze zajęcia: 15.09.2020

  Karnet: 30zł/ miesiąc

   

 • Mażoretki

  MAŻORETKI

  Pierwsze zajęcia:  7.09.2020

  Karnet: 30zł/ miesiąc

  Opłatę za sekcje proszę wpłacać TYLKO I WYŁĄCZNIE na poniższy rachunek bankowy!

  Nr rachunku: GBS 36 9536 0001 2001 0006 7322 0003

  W tytule: Imię i Nazwisko, nazwę sekcji, nazwisko instruktora oraz miesiąc, za który dokonywana jest płatność.

  Opłaty za sekcję należy wpłacać za bieżący miesiąc nie później niż do 10 dnia miesiąca, którego opłata dotyczy.

  📪Adres: Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich, ul. Fabryczna 2

 • Kolarstwo

  KOLARSTWO
  Zajęcia już trwają!
  Karnet: 30zł/ miesiąc
  Opłatę za sekcje proszę wpłacać TYLKO I WYŁĄCZNIE na poniższy rachunek bankowy!
  Nr rachunku: GBS 36 9536 0001 2001 0006 7322 0003
  W tytule: Imię i Nazwisko, nazwę sekcji, nazwisko instruktora oraz miesiąc, za który dokonywana jest płatność.
  Opłaty za sekcję należy wpłacać za bieżący miesiąc nie później niż do 10 dnia miesiąca, którego opłata dotyczy.
  Adres: Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich, ul. Fabryczna 2
 • Piłka nożna

  PIŁKA NOŻNA

  Zajęcia już trwają!

  Opłatę za sekcje proszę wpłacać TYLKO I WYŁĄCZNIE na poniższy rachunek bankowy!

  Nr rachunku: GBS 36 9536 0001 2001 0006 7322 0003

  W tytule: Imię i Nazwisko, nazwę sekcji, nazwisko instruktora oraz miesiąc, za który dokonywana jest płatność.

  Opłaty za sekcję należy wpłacać za bieżący miesiąc nie później niż do 10 dnia miesiąca, którego opłata dotyczy.

  Adres: Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich, ul. Fabryczna 2

 • Wakacje z CKGNR - RC Trip (Tydzień 9)

  Wakacje z CKGNR - RC Trip (Tydzień 9)

  Bezpieczne wakacje z Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich 😍😊

  📣W tym roku z powodu COVID-19 zajęcia wakacyjne zostaną przeprowadzone w okrojonej wersji. Oczywiście wszystko w bezpiecznej formie, dostosowanej do obecnej sytuacji.

  😍UDZIAŁ W ZAJĘCIACH JEST DARMOWY 😍😊

   

 • Śpiewanie pod Orłem

  Po raz piąty zapraszamy na spotkanie z poezją śpiewaną w Górach Sowich.

  Jest to przepiękna okolica, widoki zapierające dech w piersiach, cudowny zachód słońca, przyjazna atmosfera, ale przede wszystkim ... muzyka!

  "Śpiewanie pod Orłem" odbędzie się przy "Schronisku Orzeł"

  w Sokolcu, dnia 05.09.2019r. o godzinie 18:00.

   

 • Wakacje z CKGNR - Animacje dla dzieci fotorelacja

  Kolejne sierpniowe animacje! 😃 Wiele radości i kreatywnych zabaw!❤

  Oczywiście zapraszamy w tym i w przyszłym tygodniu! 😄😊😉

  Animacje prowadziły: Kamayu Art ❤

 • Korona Ludwikowic - Rajd Pieszy (fotorelacja)

  Cieszymy się, że byliście z nami na dziejszej  Korona Ludwikowic - Rajd Pieszy! Jesteście wielcy🏅 Każdy z was dał z siebie dziś bardzo wiele poprzez pokonywanie swoich słabości, dążenie do celu, ale również spędzenia czasu z najbliższymi 😍. Cieszymy się, że mogliśmy Wam w tym pomóc. Mamy nadzieję, że w kolejnych edycjach również będziemy w tak licznym gronie.

 • Wakacje z CKGNR - RC Trip (Tydzień 8)

  Wakacje z CKGNR - RC Trip (Tydzień 8)

  Bezpieczne wakacje z Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich 😍😊

  📣W tym roku z powodu COVID-19 zajęcia wakacyjne zostaną przeprowadzone w okrojonej wersji. Oczywiście wszystko w bezpiecznej formie, dostosowanej do obecnej sytuacji.

  😍UDZIAŁ W ZAJĘCIACH JEST DARMOWY 😍😊

 • Wakacje z CKGNR - Animacje dla dzieci (Tydzień 8)

  8. TYDZIEŃ BEZPIECZNYCH WAKACJI

  z Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich. ☀️☀️

  W tym roku z powodu COVID-19 zajęcia wakacyjne zostaną przeprowadzone w okrojonej wersji. Oczywiście wszystko w bezpiecznej formie, dostosowanej do obecnej sytuacji. Udział w zajęciach wakacyjnych mogą wziąć dzieci tylko i wyłącznie po podpisaniu przez rodzica/opiekuna prawnego zgody na udział w zajęciach oraz oświadczenia o stanie zdrowia.

 • Zbiórka nakrętek dla Julii

  Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda dołącza się do akcji zbiórka nakrętek dla Julki.

   

 • Warsztaty Piernikowe

  Warsztaty piernikowe nadal trwają. Serdecznie zapraszamy spóźnialskich. Wystawa otwarta do 31.08.2020🔓🔍

   

 • Harmonogram wakacji (sierpień)

  Wakacje z CKGNR 2020

  Ogólny harmonogram miejscowości w których będą odbywały się zajęcia wakacyjne w sierpniu 🥰

  Zapraszamy do udziału w wakacjach z Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda! 😊

  Dokładne terminy zajęć będą podawane na bieżąco

  na stronie internetowej CKGNR i Facebooku

 • Wakacje z CKGNR - Animacje dla dzieci fotorelacja (Tydzień 6)

  A tak się bawiły dzieci na animacjach w tym tygodniu 😃 Jak widać było wiele kreatywnej zabawy i wiele radości ❤

  Oczywiście zapraszamy w przyszłym tygodniu!   😄😊😉

  Animacje prowadziły: Kamayu Art ☺️

 • Wakacje z CKGNR - Animacje dla dzieci (Tydzień 7)

  7. TYDZIEŃ BEZPIECZNYCH WAKACJI

  z Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich.

  W tym roku z powodu COVID-19 zajęcia wakacyjne zostaną przeprowadzone w okrojonej wersji. Oczywiście wszystko w bezpiecznej formie, dostosowanej do obecnej sytuacji.

 • Gminny Konkurs na "Kosz Dożynkowy" - ZAPRASZAMY!

  Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach KŁodzkich, Stowarzyszenie Inicjatywa Lokalna na Rzecz Rozwoju Gminy Nowa Ruda zapraszają Koła  Gospodyń Wiejskich, Kluby Seniora oraz SoŁectwa z Gminy Nowa Ruda do udziału w Gminnym Konkursie na "Kosz Dożynkowy" pod patronatem Wójt Gminy Nowa Ruda. Tematem konkursu jest samodzielne wykonanie kosza dożynkowego lub wieńca składającego się z owoców, warzyw, kwiatów i innych plonów. Termin dostarczenia prac upływa z dniem 16 września 2020 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 18 września 2020 r. Szczegółowe informacje w załącznikach!

 • Konkurs - Mini Sowa

  ‼️UWAGA KONKURS ‼️

  Z powodu COVID-19 w tym roku nie odbędzie się Mini Sowa. Zamiast tego wydarzenia mamy dla Was konkurs pt. "Baner kibica"

  Udział w konkursie mogę wziąć wszystkie dzieci i młodzież do lat 18, zamieszkujące Polskę! 🤩🥰😀

 • KONKURS „PIEROGOWE LOVE” ROZSTRZYGNIĘTY !!!

  Komisja Konkursu „Pierogowe Love” wyłoniła laureatów 27 lipca 2020 roku. Na konkurs nadesłano 15 prac. Tematem konkursu były pierogi: idealne przepisy, fotki i filmy. W konkursie wzięły udział: dzieci, Koła Gospodyń Wiejskich, członkowie KGW i Klubów Seniora, mieszkańcy Gminy Nowa Ruda. Więcej informacji w załączniku.

 • Wakacje z CKGNR - Animacje dla dzieci (Tydzień 6)

  6. TYDZIEŃ BEZPIECZNYCH WAKACJI
  z Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich.

 • Wakacje z CKGNR - RC Trip (Tydzień 6)

  Wakacje z CKGNR - RC Trip (Tydzień 6)
  Bezpieczne wakacje z Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich 😍😊
  W tym roku z powodu COVID-19 zajęcia wakacyjne zostaną przeprowadzone w okrojonej wersji. Oczywiście wszystko w bezpiecznej formie, dostosowanej do obecnej sytuacji.
  UDZIAŁ W ZAJĘCIACH JEST DARMOWY 😍😊

 • Wakacje z CKGNR - Modele RC (Tydzień 5)

  Wakacje z CKGNR - Jazda Modelami RC (Tydzień 5)
  Bezpieczne wakacje z Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich 😍😊
  Serdecznie zapraszamy WSZYSTKIE DZIECI! Już można zapisać się na jazdę modelem RC. Zapraszamy do ciekawego i miłego spędzenia czasu razem z CKGNR! 🤩😁🚴‍🚙🚗

 • Wakacje z CKGNR - Animacje dla dzieci (Tydzień 5)

  5 TYDZIEŃ BEZPIECZNYCH WAKACJI
  z Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich.
  Włodowice - Plac zabaw koło starego komina (ok. 200 od remizy)
  Bartnica - Koło Sali Wiejskiej

 • Wakacje z CKGNR - Modele RC fotorelacja (Tydzień 4)

  Za nami kolejne wakacyjne zajęcia z Modelami RC 😊🏎🚕

 • Warsztaty Piernikowe

  Serdecznie zapraszamy na warsztaty pieenikowe. Od poniedziałku do piątku 9.00-15.00 (wejście co godzinę od 9.00 do 14.00)

   

   

 • Wakacje z CKGNR - Animacje dla dzieci (Tydzień 4)

  4  TYDZIEŃ WAKACJI
  Bezpieczne wakacje z Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich.

 • Finisaż wystawy Na Lwy By

  Finisaż wystawy Na Lwy By  Magdaleny Wosik w Galerii Ludwikowice w ramach Festiwalu Literackiego Góry Literatury.

 • Wakacje z CKGNR - Animacje dla dzieci fotorelacja (Tydzień 3)

  Kolejny tydzień animacji za nami. Oczywiście zapraszamy w przyszłym tygodniu! Szczegóły już wkrótce  😄😊😉

 • Korona Ludwikowic - Rajd Pieszy ostatnie dni zapisów!

  Nasi drodzy Uczestnicy. Przypominamy, o wpłatach za udział w Koronie Ludwikowic. Tylko do dnia 28.07.2020r. przyjmujemy zgłoszenia i opłaty startowego.

 • Festiwal Góry Literatury - Spotkanie z Michałem Rusinkiem

  Dzisiaj odbyło się w Jugowie bardzo ciekawe spotkanie z Michałem Rusinkiem, które przyciągnęło wielu mieszkańców z Gminy i nie tylko! Spotkanie w ramach Fesiwalu Góry Literatury.

 • Pierwsze warsztaty piernikowe!

  Pierwsze warsztaty piernikowe! 😍😊😃 Oczywiście zapraszamy wszystkich do wspólnego tworzenia pierników i do obejrzenia wystawy ☺️
  Czekamy na Was od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 15:00 🤩🙂

 • Wakacje z CKGNR - Wycieczki rowerowe i jazda Modelami RC (Tydzień 4)

  Bezpieczne wakacje z Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich 😍😊

  Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci! Już od dzisiaj można zapisać się na jazdę modelem rc ja i na wycieczki rowerowe. Zapraszamy do ciekawego i miłego spędzenia czasu razem z CKGNR!

 • Wakacje z CKGNR - Animacje dla dzieci (Tydzień 3)

  3  TYDZIEŃ WAKACJI

  Bezpieczne wakacje z Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich.

  W tym roku z powodu COVID-19 zajęcia wakacyjne zostaną przeprowadzone w okrojonej wersji. Oczywiście wszystko w bezpiecznej formie, dostosowanej do obecnej sytuacji.

 • KONKURS Pierogove Love

  ‼️UWAGA KONKURS ‼️

  Z powodu COVID-19 w tym roku nie odbędzie się Pierogove Love. Zamiast tego wydarzenia mamy dla Was pierogowy konkurs :)

 • Wakacje z CKGNR - Animacje dla dzieci fotorelacja (Tydzień 2)

  Animacje dla dzieci. Tak bawiły się dzieci z rożnych zakątków Gminny Nowa Ruda.

 • Wystawa - Świat toruńskiego piernika

  Trwają intensywne prace nad Wystawą - Świat toruńskiego piernika, którą specjalnie dla Was sprowadziliśmy aż z samego Torunia, a dokładnie z Muzeum Okręgowe w Toruniu 😍😊

 • Wakacje z CKGNR - Modele RC fotorelacja (Tydzień 2)

  Za nami pierwsze wakacyjne zajęcia z Modelami RC 😊🏎🚕 Jak widać było wiele atrakcji i zabawy. W czwartym tygodniu wakacji czeka nas kolejne spotkanie na torze, na które już serdecznie Was zapraszamy! 😄😃🚕

 • Harmonogram wakacyjny (lipiec)

  Wakacje z CKGNR 2020

  Ogólny harmonogram miejscowości w których będą odbywały się zajęcia wakacyjne w lipcu.

   

 • Wakacje z CKGNR - Animacje dla dzieci (Tydzień 2)

  2  TYDZIEŃ WAKACJI

  Bezpieczne wakacje z Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich.

 • Wakacje z CKGNR - Wycieczki rowerowe i jazda Modelami RC (Tydzień 2)

  Bezpieczne wakacje z Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich

  W tym roku z powodu COVID-19 zajęcia wakacyjne zostaną przeprowadzonew okrojonej wersji. Oczywiście wszystko w bezpiecznej formie,

  dostosowanej do obecnej sytuacji.

  W drugim tygodniu wakacji, oprócz animacji, proponujemy Wam wycieczki rowerowe i jazdę Modelami RC

 • Wyniki konkursu "Lawendowa Stylizacja"

  Wyniki konkursu „Lawendowa Stylizacja ”w ramach Festiwalu Lawendy! 😍🎉🎉 Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie i nadesłane fotografie! 😊😍

   

 • Gminny Konkurs"Wianek Świętojański"- rozstrzygnięty !

   

  24 czerwca w Bibliotece Publicznej Gminy Nowa Ruda przy CKGNR w Ludwikowicach Kł. odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu na: "Wianek Świętojański".W eliminacjach wzięły udział: Sołectwo Dzikowiec, Kluby Seniora: "Wrzos" i "Iskierki", Koła Gospodyń Wiejskich z: Jugowa, Ludwikowic Kł., Woliborza, Krajanowa, Sokolca, Czerwieńczyc i Bożkowa oraz dzieci i młodzież z Domu Pomocy Społecznej w Ludwikowicach Kł., a także uczestnicy ze szkół: w Dzikowcu, Jugowie i Ludwikowicach Kł. Zwycięzców Biblioteka poinformuje telefonicznie o sposobie odbioru nagród. Protokół z Gminnego Konkursu w załączniku. Gratulujemy!.

 • Wakacje z CKGNR - Animacje dla dzieci (Tydzień 1)

  Bezpieczne wakacje z Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich

  W tym roku z powodu COVID-19 zajęcia wakacyjnę zostaną przeprowadzone w okrojonej wersji. Oczywiście wszystko w bezpiecznej formie, dostosowanej do obecnej sytuacji.

 • Wystawa - Świat toruńskiego piernika

  Już od 15.07, na Sali Widowiskowej w Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach, będzie można obejrzeć wspaniałą wystawę "Świat toruńskiego piernika". Którą specjalnie dla Was sprowadziliśmy z Muzeum Okręgowe w Toruniu

  Dzieci z Gminy Nowa Ruda darmowy wstęp, przy ukazaniu legitymacji szkolnej.

  Więcej informacji już wkrótce...

 • KONKURS w ramach Festiwalu Lawendy

  !UWAGA KONKURS!

  Z powodu COVID-19 w tym roku nie odbędzie się Festiwal Lawendy. W ramach tego wydarzenia mamy dla Was nie tylko Plener Malarski, ale też konkurs fotograficzny „Lawendowa stylizacja”.

   

 • Plener Malarski

  W tym roku związku z epidemią COVID-19 nie odbędzie się Festiwal Lawendy w ramach tego wydarzenia będzie miał miejsce Plener Malarski który poprowadzi Agnieszka Brzezińska. Plener odbędzie się w pięknym miejscu, jakim jest Dom pod Lawendowym Polem🌸🎨😊

   

 • Wyniki ogłoszone, nagrody odebrane.

   

  Miło nam poinformować, że Biblioteka Filia Nr2 w Jugowie miała ogromny zaszczyt wręczać nagrody laureatom konkursów: „Kartka Wielkanocna”, „Wesoły Zwierzyniec - moje ulubione wiersze i wierszyki” w XV Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Przedszkoli”, „W Hołdzie Janowi Pawłowi II”. Wśród zwycięzców znaleźli się uczniowie z Zespołu Szkół Nr1 w Jugowie, przedszkolaki z Przedszkola w Jugowie i mieszkańcy Jugowa. Gratulujemy wszystkim biorącym udział i Dziękujemy za liczną reprezentację naszej miejscowości.

 • Wyniki konkursu "Mój wymarzony prezent na Dzień Dziecka" z okazji Gminnego Dnia Dziecka 2020

  Wyniki konkursu „Mój wymarzony prezent na Dzień Dziecka”

  z okazji Gminnego Dnia Dziecka! 😍🎉🎉

  Dziękujemy wszystkim dzieciom za nadesłane prac plastycznych, a było ich aż 34! Wasze rysunki były wspaniałe! 😊😍🎨

 • 'Wianek Świętojański" - Zapraszamy do udziału w Konkursie!

  Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich, Stowarzyszenie Inicjatywa Lokalna na Rzecz Rozwoju Gminy Nowa Ruda zapraszają do udziału w Gminnym Konkursie "Wianek Świętojański" pod patronatem Wójt Gminy Nowa Ruda.  Termin dostarczenia prac upływa z dniem 22 czerwca 2020 r. Prace będzie można składać w Bibliotece Publicznej Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich (Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda) lub w jej Filiach: w Jugowie, Dzikowcu, Świerkach, Woliborzu, Przygórzu i Bożkowie w godzinach pracy Bibliotek. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 24 czerwca 2020 r. Więcej informacji o regulaminie konkursu w załącznikach.

 • Miła informacja dla laureatów Gminnych konkursów.!

  Ze względu na zagrożenie Covid -19, konkursy w tym roku organizowane przez Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda wraz z Biblioteką w Ludwikowicach Kł.przybrały inną formę. Zapraszamy bardzo serdecznie laureatów konkursów m.in. na " Kartkę Wielkanocną" i laureatów konkursu "W hołdzie Janowi Pawłowi II", do odbioru nagród  w poszczególnych Filiach Biblioteki Publicznej. Zapraszamy od 3 czerwca w godzinach pracy bibliotek.

 • Dzień Dziecka 2019/2020

  Z związku z epidemią COVID-19 w tym roku nie odbędzie się Gminny Dzień Dziecka, jaki wszyscy znamy, pamiętamy i lubimy.

   

   

 • KONKURS z okazji Dnia Dziecka

  ❗️ KONKURS ❗️

  Konkurs wciąż trwa!

  Serdecznie zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w konkursie z okazji Gminnego Dnia Dziecka! 😍😊✨

  Czekają na Was wspaniałe nagrody!

 • Znamy zwycięzców Gminnego Konkursu Plastycznego "W Hołdzie Janowi Pawłowi II"

  Komisja Gminnego Konkursu Plastycznego "W Hołdzie Janowi Pawłowi II" wyłoniła laureatów 21.05.2020 r. W konkursie wzięły udział: Szkoły Podstawowe z Jugowa i Ludwikowic Kłodzkich, Dom Pomocy Społecznej - terapia zajęciowa z Ludwikowic Kłodzkich oraz Koła Gospodyń Wiejskich z Jugowa, Woliborza i z Bożkowa. Wystawa nagrodzonych prac dostępna będzie na stronie www.ckg.nowaruda.pl. oraz w mediach społecznościowych. Więcej informacji w załącznikach.

 • Ludwikowice Tour 2020

  Ludwikowice Tour 2020 - Rajd Rowerowy dla Aktywnych.

  Serdecznie zapraszamy do aktywności na miarę czasów w których żyjemy. Bez rywalizacji, bez klasyfikacji miejsc - czysta rekreacja, przygoda i wyzwanie dla każdego.

 • KONKURS z okazji Dnia Dziecka

  UWAGA KONKURS!

  Z okazji Dnia Dziecka proponujemy konkurs plastyczny  pt. „Mój wymarzony prezent na Dzień Dziecka”.

 • Uwaga! Zajęcia wokalne i gry na instrumentach indywidualne

  Powracają zajecia wokalne i gry na instrumentach induwidualne w formie stacjonarnej.

 • Uwaga! Piłka nożna

  Sekcja piłka nożna na boisku w Ludwikowicach Kłodzkich i Jugowie.

 • Życzenia - Dzień Bibliotekarza

 • Trening

  Trening piłki nożnej na boisku w Jugowie :)

 • XV Jubileuszowy Gminny Konkurs Recytatorski dla Przedszkoli.

  Znamy nowy termin nadsyłania zgłoszeń wraz z filmikami na Gminny Konkurs  Recytatorski dla Przedszkoli: "Wesoły zwierzyniec - moje ulubione wiersze i wierszyki". Czekamy na Wasze zgłoszenia do 27 maja. ZAPRASZAMY bardzo serdecznie.

 • Życzenia - Dzień Strażaka

 • Piłka nożna!

  Od 5.05.2020 zostaną wznowione treningi piłki nożnej.

  Instruktor: Dariusz Bolek

 • Dofinansowanie dla CKGNR

  Z wielką radością informujemy, że Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda pozyskało dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury na realizację projektu pn. "Kultura bez ograniczeń. Modernizacja i zakup wyposażenia Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda" w wysokości 225 000,00 zł.

 • Sekcje on-line

  Dagmara Przewłocka (Pasja tworzenia) to kolejny instruktor który dołączył do sekcji on-line :) <3

  Oto pierwsza propozycja która umili wam pobyt w domu:

  https://www.youtube.com/watch?v=cjsXDGedhgg&fbclid=IwAR3dHXR0hS7N1eLimtaeImCmbT3ttOOE9bnrYv-6NWwOmkPpA3pM-plydOg&app=desktop

 • UWAGA!

  Aktualizacja

 • Wesołych Świąt!

  Wesołych Świąt! :)

 • Sekcje on-line

  Dziękujemy wszystkim instruktorom za współpracę i prowadzenie zajęć on-line! :)
  #zostanwdomu

 • Zajęcia on-line grupa wokalna

  Zajęcia on-line! Grupa wokalna

  Instruktor: Malwina Kołcz

 • Zajęcia on-line wokalne

  Zajęcia on-line! Sekcja wokalna

  Instruktor: Malwina Kołt

 • Zajęcia on-line - Joga

  Zajęcia on-line! Sekcja joga. Link do platformy:

  https://www.zoom.us/?fbclid=IwAR3Od6VN2Ap0vH_X2uagxu-PjCGnh6jiWuUl9jKhXx60C9U8SwhAlpyAqNE

  Instruktor: Ireneusz Rychliński

 • Zajęcia on-line - Wokalne

  Zajęcia on-line! Sekcja wokalna.

  Instruktor: Bożena Łaba

 • Zajęcia on-line - instrumentalna/wokalna

  Zajęcia on-line! Sekcja instrumentalna/wokalna.

  Instruktor: Joanna Kołcz

 • Korona Ludwikowic - Rajd Pieszy - Zmiana terminu!

  Nasi drodzy Uczestnicy, w związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce jesteśmy zmuszeni przełożyć termin Rajdu na 16.08.2020r. Wszystko na Was czeka.

 • Darmowa prenumerata Gazety Wyborczej

  Darmowa prenumerata Gazety Wyborczej udostępniona została przez Fundację Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki

   

   

 • Uwaga!

 • UWAGA!

 • Komunikat

 • Uwaga!

  Dnia 10.03.2020 (wtorek) zajęcia z Małej, Wielkiej Sztuki odwołane. Za utrudnienia przepraszamy.

 • Płatność za sekcję! Miesiące luty i marzec

  UWAGA!

  Przypominamy o płatności za miesiące styczeń i luty

   

  Prosimy również o uregulowanie wszelkich zaległosci za poprzednie miesiace ;)

   

 • 24. Wystawa Stołów Wielkanocnych

  Serdecznie zapraszamy na 24. Wystawę Stołów Wielkanocnych A wszystko odbędzie się 29.03.2020, godz. 15.00 w Hali Sportowej w Bożkowie (Zespół Szkół nr 3)

  Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/222913142168479/

 • Nauka śpiewu w Bożkowie - Spotkanie organizacyjne

  NAUKA ŚPIEWU W BOŻKOWIE

  Zapraszamy na pierwsze spotkanie z instruktorem, dnia 3.03.2020, godz. 16.00. Dom Ludowy w Bożkowie

 • Korona Ludwikowic - Rajd Pieszy

  Serdecznie zapraszamy wszystkich lubiących aktywność na Rajd Pieszy pod nazwą Korona Ludwikowic.

  Bez klasyfikacji, bez pomiaru czasu, czysta rekreacja w pięknych okolicznościach przyrody.

   

 • Uwaga!

  Uwaga! Zmiana w grafiku Ferie 2020. Warsztaty taneczne (17-19.02.) odwołane. Za utridnienia przepraszamy!

 • Ferie z modelami RC - Jugów

  Dnia 12.02. w siedzibie Stowarzyszenia Przyjaciół Jugowa odbyły się kolejne zajęcia w ramach ferii organizowanych przez Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda. Zostały przeprowadzone zajęcia z nauki jazdy modelami RC. Było wiele radości i dobrej zabawy. Zajęcia przeprowadził Seweryn Panek z Dziki Park Przygody. Dziękujemy! ;)

  Foto: Diana Lisowska - Panek

   

 • Sekcje CKGNR

  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w sekcjach Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda. Każdy znajdzie coś dla siebie! :)

 • Ferie z modelami RC - Bożków

  Dnia 12.02.2020 w sali wiejskiej w Bożkowie w ramach ferii odbyły się zajęcia z modelami RC. Uczestnicy mogli nauczyć się jazdy modelem przeprawowym, spróbować pokonać przeszkody specjalnie wykonane do tego typu modeli RC, sprawdzić swoje umiejętności manualne i przede wszystkim świetnie się bawić!

  Zajęcia prowadził: Seweryn Panek z Dziki Park Przygody. Serdecznie dziękujemy. Już dzisiaj tj. 13.02, o godzinie 12:00 zapraszamy do Jugowa! :)

  Foto: Diana Lisowska - Panek

   

 • Ferie z Małą, Wielką Sztuką

  Dnia 11.02. w ramach ferii odbyły się zajęcia z Małej, Wielkiej Sztuki. Tematem przewodnim był wiatr. Mali artyści mogli puścić wodze fantazji i w dowolny sposób przedstawić owe zjawisko atmosferyczne :) Kolejne zajęcia 18.02, godz. 12:00 w Galerii Sztuki w Ludwikowicach Kłodzkich.

  Foto: Jan Brzeziński

  Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/ckultury/photos/pcb.2738039842950683/2738032606284740/?type=3&theater

  https://www.facebook.com/SudetyGminaNowaRuda/photos/pcb.1232835056908584/1232832010242222/?type=3&theater

 • Gminny Bal Karnawałowy - Fotorelacja

  Dnia 7.02.2020r. w Sali Myśliwskiej w Woliborzu odbył się Gminny Bal Karnawałowy. Była świetna zabawa, pięknie przebrane dzieci jak ich rodzice, masa śmiechu, zabawy i tańców.

 • FERIE w CKGNR

  Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w Feriach na terenie Gminy Nowa Ruda organizowanych przez CKGNR w Ludwikowicach Kłodzkich.
 • Płatność za sekcję! Miesiące styczeń i luty

  Uwaga! Przypominamy o płatności za miesiące styczeń i luty

   

 • Zdrowy kręgosłup

  ZDROWY KRĘGOSŁUP

  Startujemy 7.02.2020 (piątek) o 20:30 w Dzikowcu na Hali sportowej!

  Instruktor: Iwona Kurczab

  Karnet: 20zł/mies.

  Więcej informacji pod numerem: 74 872 20 84

 • Casting do musicalu!

  ZAPRASZAMY!

  Dnia 8.02.2020, godz. 11.00  rusza nabór do nowego musicalu!

 • Sowie na Biegówkach - Fotorelacja

  Dnia 02.02.2020 Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda jak partnerzy biegu, mieliśmy przyjemność na 7km trasy przygotować dla wszystkich uczestników punkt żywnościowy. Na trasy wyruszyło 43 uczestników na dwóch dystansach: 10 km (26 osób) i 15 km (17 osób). Dziękujemy za współpracę Sowie Szczyty i wszystkim , miejmy nadzieję, że za rok spadnie śnieg i będzie jeszcze więcej zabawy i rekreacji! ;)

  Foto: Seweryn Panek, Sudety NIEzwykłe

 • Gminny Bal Karnawałowy

  Sołtys, Rada Sołecka, KGW z Woliborza oraz Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda serdecznie zapraszają dzieci, młodzież oraz rodziców na Gminny Bal Karnawałowy! Bal odbędzie się 7.02.2020, godz. 17:00, Sala Myśliwska w Woliborzu.

   

   

 • 8. Przegląd Kolęd i Pastorałek

  8. Przegląd Kolęd i Pastorałek w Jugowie za nami. Gratulujemy wspaniałych występów wszystkim Grupom i Zespołom Śpiewaczym, Kołom Gospodyń Wiejskich oraz Klubom Seniora!

 • Uwaga!

  Informujemy, że dnia 16.01.2020 (Czwartek) zajecia Pasja Tworzenia odwołane. Za utrudnienia przepraszamy!

 • Sowie na Biegówkach

  Jako partnerzy imprezy mamy przyjemność zaprosić wszystkich, na prawdopodobnie pierwszy w Górach Sowich Maraton na Nartach Biegowych bez klasyfikacji i pomiaru czasu, ale z medalami i certyfikatami dla wszystkich finiszerów.

  Spacer dla początkujących, wyzwanie dla bardziej zaawansowanych.

  Dwie trasy: Widokowy Sokół 15 km, Sowie na Biegówkach 35 km.

   

 • Orszak Trzech Króli

  Dnia 6.02.2020 roku, odbył się w Jugowie Orszak Trzech Króli w Jugowie. Serdecznie dziękujemy z zaproszenie i gratulujemy Społeczności Jugowa wspaniałej inicjatywy! ;)

 • KALENDARZ IMPREZ 2020r.