A A A

Styczniowe hity książkowe !

1.Dugoni Robert -"Grób mojej siostry"

Mija dwadziescia lat od zniknięcia Sary Crosswhite. Choc nie odnaleziono zwłok człowiek oskarżony o jej zabicie siedzi w więzieniu. Ale Tracy siostra saryod poczatku nie wierzy w wersję wydarzeń, przy której upiera się miejscowy szeryf. Zdesperowana wstepuje do policji w Seattle i prowadzi dochodzenie na własną rekę. Bezowocnie.

2.Przybyłek Agata- "Nie zmienił się tylko blond" t.1

Iwonka ma męża, czwórke dzieci i sielankowe życie. Mąż ma sklep z bielizną i biuściasta kochankę Adelę...

"Nieszcześcia chodzą stadami" t.2

Halinka matka Iwonki, nie może pogodzić się z wyprowadzką córki oraz wnuków. z domu. Lekarstwem na złe samopoczucie ma byc przyjazd  jej córki chrzestnej - Martusi...

"Grzechu warta" t.3

Agata, córka Iwonki i wnuczka Haliny wraca do rodzinnego domu na wakacje. Niestety szybko okazuje się , że nie ma tam odrobiny  prywatności.Postanawia więc zamieszkac u dziadków, by w spokoju rozkoszowac się urokami lata...

3. McAllister Gillian-" Nie mam więcej pytań"

Policja oskarzyła ja o zbrodnię.Ona przekonuje, że jest niewinna. Jest twoją siostrą. Kochałaś ją. Mówią jednak, że zabiła twoje dziecko. Komu wierzysz ?

4. Ćwirlej Ryszard-" Ostra jazda"

Jest rok 2015. Cały kraj szykuje się do wyborów parlamentarnych, a Europa wstrzasa kryzys uchodźczy. W Poznaniu niedaleko szkoły oficerskiej, zołnierze znajdują  zwłoki swojego kolegi.

5.Lagercrantz David-"Ta, która musi umrzeć"

W centrum Sztokholmu znaleziono martwego meżczyznę. Z pozoru wygląda to na tragiczną śmierć bezdomnego, jednak pomimo cech charakterystycznych jego tożsamości nie udaje sie ustalić.