A A A

Święta z dobrą książką !

1. Rogala M."Punkt widzenia"

Sędzia orzekający w sprawach karnych odbiera przerażającą wiadomość. Jego corka została zgwałcona i brutalnie zamordowana. Wyjaśnienie tej zbrodni staje się priorytetem dla policji, dlatego Agata Górska musi przerwać urlop i pilnie wrócic do Warszawy.

2.Mróz R.-"Umorzenie"

Idealna rodzina. Szczęśliwe małżeństwo, kochająca żona i oddany mąż, dla którego dwoje dzieci  jest całym światem.Wydawało się, że nic nie zakłóci idylli, którą cieszyli się  Skalscy.Do czasu.Pewnej nocy sąsiedzi słyszą krzyki dochodzące z domu, a kiedy policjanci zjawiają się na miejscu, odnajdują bestialsko zamordowaną matkę i jej dzieci.

3.Rogoziński A.-"Śmierć w blasku fleszy"

Dwójka przyjaciół, Mariusz i Dominika, prowadzi agencję zajmującą się   organizacją imprez.Kiedy otrzymują zlecenie przygotowania pokazu mody najpopularniejszych polskich projektantów, starają się zrobić wszystko, aby stał się  najważniejszym wydarzeniem towarzyskim sezonu.

4. Kordel M.-"Serce w obłokach"

Mieszkańcy Miasteczka nie mogą  doczekać się otwarcia cukierenki, ale czego tak naprawdę pragnie Klementyna? By spełniłsy się jej dziecięce marzenia o dozgonnej miłości, szczęsliwym domu i błogim spokoju ?